SALE OUT. Osram Parathom Classic Filament | E14 | 3.4 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING
- TootjadOsram
- Mudel: 4099854467776SO
- Saadavus: 2
-
4€
SALE OUT. Osram Parathom Classic Filament | E14 | 3.4 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 36.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 49.00 mm |
| Kaitseklaas | IP20 |
| Lampide eluiga | 15000 h |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3575.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Producer | Osram |
| Producer product name | Parathom Classic Filament |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tarviku/korgi tüüp | E14 |
| Tuhmistatav | No |
| Valguse värv | Warm White |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Värvitemperatuur | 2700 K |
| Võimsus | 3.4 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


